З 6 лютого у нашій школі проводився тиждень творчості. Свої роботи представили учні та їх родини майже з усіх класів. Звісно, у креативних батьків народжуються і творчі діти. Тому учні нашої школи є переможцями конкурсів різних рівнів. Ось результати останніх конкурсів:
- Горіцин Андрій - переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно -ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», за роботу «Декоративна рибка».
- Команду Добровеличківської ЗШ №1 «Експромт-С» (старша група) – за зайняте І місце в районному чемпіонаті «Інтелектуал-2016».
- Команду Добровеличківської ЗШ №1 «Експромт-С» (молодша група) – за зайняте ІІ місце в районному чемпіонаті «Інтелектуал-2016».
- Орловську Вікторію – ученицю 1 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (кер. гуртка Орловська А.А.), за зайняте І місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Гончарову Валентину, Чередник Орину, Булгакову Анастасію – учнів 7класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (кер. гуртка Орловська А.А.), за зайняте І місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Максімову Олександру – ученицю 4 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Баранчук В.Д.), за зайняте І місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Зінчука Олександра – учня 4 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Баранчук В.Д.), за зайняте І місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Дерев`янко Валентину – ученицю 4 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Баранчук В.Д.), за зайняте І місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Фрілінга Сергія – учня 4 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Баранчук В.Д.), за зайняте І місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Солопун Ярославу – ученицю 5 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Мусієнко А.С.), за зайняте ІІІ місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Чередник Орину – ученицю 7 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Мусієнко А.С.), за зайняте ІІІ місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Рубан Мирославу - ученицю 7 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Мусієнко А.С.), за зайняте ІІІ місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Могильного Богдана – учня 7 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Степанова Л.В.), за зайняте ІІІ місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Дромашка Дмитра – учня 7 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Степанова Л.В.), за зайняте ІІІ місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
- Сокуренко Алевтину – ученицю 6 класу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Мусієнко А.С.), за зайняте ІІІ місце в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнської традиційної
щорічної новорічно-різдвяної виставки та нагородити Дипломом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»:
-Гончарову Валентину, Чередник Аріну та Булгакову Анастасію, вихованок гуртка «Чарівна стрічка» Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківського району, керівник гуртка Орловська А.А.;
-Зінчука Олександра, вихованця гуртка «Умілі рученята» Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Добровеличківського району, керівник гуртка Баранчук В.Д.;
- Орловську Вікторію, вихованку гуртка «Чарівна стрічка» Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Добровеличківського району, керівник гуртка Орловська А.А.;
Висловлюємо щиру подяку вчителям, які підготували переможців:
керівнику гуртка «Чарівна стрічка» - Орловській А.А.;
керівнику гуртка «Умілі рученята» - Баранчук В.Д.;
вчителю Мусієнко А.С.
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730538_wp_20170210_035.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730549_wp_20170210_016.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730559_wp_20170210_017.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730511_wp_20170210_018.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730503_wp_20170210_019.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730509_wp_20170210_021.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730495_wp_20170210_022.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730495_wp_20170210_023.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730555_wp_20170210_024.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730525_wp_20170210_026.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730528_wp_20170210_028.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730583_wp_20170210_029.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730551_wp_20170210_030.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730620_wp_20170210_031.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730586_wp_20170210_032.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730587_wp_20170210_033.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1486730563_wp_20170210_034.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006126_wp_20170212_004.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006134_wp_20170212_005.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006084_wp_20170212_006.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006077_wp_20170212_007.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006156_wp_20170212_008.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006132_wp_20170212_009.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006155_wp_20170212_010.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006142_wp_20170212_011.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006114_wp_20170212_012.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006191_wp_20170212_013.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006113_wp_20170212_014.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006165_wp_20170212_015.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006135_wp_20170212_016.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006135_wp_20170212_017.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006219_wp_20170213_004.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006195_wp_20170213_008.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006163_wp_20170213_011.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006217_wp_20170213_045.jpg)
![Тиждень творчості Тиждень творчості](/uploads/posts/2017-02/medium/1487006222_wp_20170212_002.jpg)