«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Структура виховної роботи.
22-09-2016, 15:14 | Автор: Admin | Категорія: Виховна робота / Опорна школа з ОЗ та БЖ

Превентивні проекти

Кожна людина, плануючи свій життєвий шлях, прагне підкорити багато вершин, і особистісного, і професійного, і суспільного плану. Для цього вона все життя вчиться віднаходити і використовувати необхідні ресурси, чи не найголовнішим з яких є, безперечно, здоров’я.

Відтак – педагогам, тренерам, батькам необхідно змалечку привчати дитину зберігати і збагачувати свої ресурси, особливу увагу приділяючи здоров’ю, якому упродовж  життя людини загрожує багато різних факторів.

Саме тому мудрі і завбачливі вихователі намагаються накреслити перед дитиною систему орієнтирів – дороговказів, дотримуючись яких вона і зможе реалізувати свій особистісний потенціал.

Для розв’язання цього завдання і впроваджуються дані проекти в закладі.

Структура виховної роботи.

Введення подібних програм сприяє особистісному та соціальному розвитку дітей, розширенню світогляду щодо питань упровадження політики універсального доступу до поінформованості, профілактики, лікування, догляду та співіснування. Такі програми вчать протистояти негативному впливу оточення, будувати рівноправні стосунки, долати стреси, відмовлятися від небезпечних пропозицій.

Навчання здорового способу життя необхідно базувати на конкретних діях, не на абстрактних закликах. Лише тоді буде ефективним навчально-виховний процес.

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилкуПереглядів: 855  |  Коментарів: (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 10 днів з дня публікування.