Пригадайте правила поведінки під час дистанційного навчання. Дотримуйтесь їх адже від цього залежить засвоєння навчального матеріалу.
10 способів для заспокоєння нервів
1. Живіть сьогодні та плануйте на завтра. Не перевантажуйте себе турботами та плануванням, які можуть зачекати.
2. Смійтеся та посміхайтеся більше. Це відмінна релаксаційна практика, що дозволяє залишатися в хорошому настрої і зберігати позитивне ставлення до того, що відбувається.
3. Перестаньте намагатися бути бездоганним. Ніколи і нічого не стане таким. Це лише призводить до помилкових очікувань, що ведуть до надмірних стресів у певних ситуаціях.
4. Не поспішайте. Це погана звичка, яка може спричинити проблеми в майбутньому. Це також непотрібний стресор, якого можна уникнути.
5. Управління часом (тайм-менеджмент). Ставте пріоритети та використовуйте час мудро. Виконуйте справи у порядку їх значимості.
6. Спробуйте масаж. Це позитивно вплине на м'язовий тонус. Ваші м'язи можуть бути напружені, що веде до стресу.
7. Зупиніть нав'язливі думки. Ще краще інтенсивно попрацювати на природі.
8. Здійсніть 10-хвилинну прогулянку. Це допоможе тілу розслабитися та скинути напругу, що веде до тривоги.
9. Послухайте релаксаційну чи хоча б звичайну музику, яка вам подобається. Це допоможе вам відволіктися від роздумів про стресори.
10. Бережіть себе! Не варто дорікати і лаяти самого себе - це лише посилить стрес.
Мета даного заняття: Розширювати знання учнів про моральні якості добра і доброти. Спонукати до виконання загальнолюдських правил суспільного життя, творити оточуючим добро. Сприяти осмисленню та розумінню дітьми переваг духовних цінностей над аморальними. Розвивати вміння співчувати один одному, говорити теплі слова. Виховувати зерна доброти, людяності, справедливості, щирості людської душі, прагнути доброзичливої атмосфери у класі.