«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Відбірковий турнір FIRST LEGO League

Команда «RoboUniverse» Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 прийняла участь у Відбірковому турнірі FIRST LEGO League, який проходив 17 грудня 2017 року у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» (м. Київ).

Переглядів: 15701  |  Коментарів: (1441)
ІІ Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower - 2017" 7 грудня 2017 року 25 учнів 5-11 класів взяли участь у ІІ Міжнародній грі зі світової літератури "Sunflower - 2017".
Переглядів: 3954  |  Коментарів: (18)

17 листопада 2017 року відбувся районний етап мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Маємо такі результати:

Прізвище, ім’я учасника Клас Місце Вчитель
Дядечко Софія 5 І Кравченко В.П.
Матковська Віталіна 8 ІІ Кравченко В.П.
Рубан Мирослава 8 ІІ Кравченко В.П.
Пономаренко Ольга 11-А І Мостова Н.В.
Переглядів: 5917  |  Коментарів: (26)
6-11-2017, 17:09 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина
Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Предмет Прізвище, ім’я учасника Клас Місце ПІП вчителя
Фізика Рубан Мирослава 8 І Хомутенко М.В.
Гуленко Іван 9-А І Ліщенко Л.А.

Українська мова та

література

Пономаренко Ольга 11-А І Мостова Н.В.
Екологія Єремєєв Максим 11-А ІІ Стоянова О.М.
Історія Рубан Мирослава 8 ІІ Врадій А.В.
Данькова Владислава 9-А ІІ Врадій А.В.
Горбатюк Богдан 11-А ІІІ Врадій А.В.
Зарубіжна література Данькова Владислава 9-А II Кулик Т.В.
Попенко Анастасія 11-А II Кулик Т.В.
Математика Шинкарук Владислав 6 І Личко О.В.
Рябов Артем 9-А І Панченко Т.І.
Терлецький Олег 9-А ІІІ Панченко Т.І.
Пономаренко Ольга 11-А І Штукіна О.С.
Трудове навчання Данькова Карина 9-А ІІІ

Зоря В.М.

Максименко Ю.Д.

Осетров Назар 9-А ІІІ Мусієнко А.С.
Біологія Гирич Олена 9-А ІІІ Стоянова О.М.
Дудник Вікторія 11-А ІІІ Стоянова О.М.
Німецька мова Гуленко Іван 9-А І  
Англійська мова Гуленко Іван 9-А І Павленко Т.В.
Правознавства Данькова Владислава 9-А І Врадій А.В.
Мізецька Дарина 10 ІІІ Врадій А.В.
Дудник Вікторія 11-А І Врадій А.В.
Географія Горбенко Роксолана 8 І Степанова Л.В.
Журба Назарій 8 І Степанова Л.В.
Пономаренко Ольга 11-А І Зоря В.М.
Економіка Пономаренко Ольга 11-А І Степанова Л.В.
Попенко Анастасія 11-А І Степанова Л.В.
Астрономія Гуленко Іван 9-А І  
Переглядів: 18991  |  Коментарів: (911)
3-11-2017, 22:41 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина / Новини та оголошення

02 листопада 2017 року відбулися районні змагання з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?", участь в яких приймало 17 команд з освітніх закладів району. Змагання відбувалися у двох вікових категоріях - молодшій (учні до 9 класу) і старшій (до 11 класу). У старшій віковій категорії перемогу (І місцездобула команда "Експромт-С", а у молодшій віковій категорії команда "Експромт- М" посіла ІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

Змагання інтелектуалівЗмагання інтелектуалів

Переглядів: 7533  |  Коментарів: (65)
ROBOfirst – більше ніж роботи!

ROBOfirst – більше ніж роботи!

Команда «RoboUniverse» Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 прийняла участь у фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!», який проходив 11-12 березня 2017 року у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» (м. Київ). Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!» – це масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України продемонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

Переглядів: 828  |  Коментарів: (1)
Національний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне-2017 03-04 березня 2017 року в м. Дніпро відбувся Національний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне-2017 Міжнародного проекту «Міксіке в Україні». В команді Кіровоградської області наш навчальний заклад представляв учень 5 класу Владислав Шинкарук, який у віковій категорії "4-6 класи" зайняв 13 місце. Шкільному координатору Личко Олені Володимирівні вручено подяку за популяризацію ідей проекту учнівської молоді, активну участь у заходах проекту та особистий внесок у розвиток обдарованих учнів з допомогою онлайнових технологій в рамках проекту "Міксіке в Україні".
Переглядів: 351  |  Коментарів: (0)
16-02-2017, 10:40 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина / Новини та оголошення
05 лютого відбувався III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, на якій наш навчалий заклад представляла учениця 10-А класу Дудник Вікторія. За результатами Вікторія посіла І місце та представлятиме навчальний заклад на IV етапі Всеукраїнської олімпіади. Щиро вітаємо ученицю Дудник Вікторія та вчителя Врадій Аліну Валеріївну з перемогою.
Переглядів: 405  |  Коментарів: (0)

22 січня 2017 року на базі машинобудівного коледжу Центральноукраїнського національного  технічного університету відбувся обласний фінал Національного чемпіонату з усного математичного рахунку Прагліміне 2017. Наш навчальний заклад представили Владислав Шинкарук (учень 5 класу) та Владислав Цоток (учень 9-Б класу) із шкільним координаторм Оленою Володимирівною Личко.

Результати:

Владислав Шинкарук - І місце (4-6 класи).

Владислав Цоток - 4 місце (7-11 класи хлопці).

Олена Володимирівна Личко - ІІ місце (Сеньйори).

За результатами он-лайн етапів змагань наша школа посіла ІІ місце у номінації "Краща школа Кіровоградської області".

Прангліміне - 2017 Прангліміне - 2017

Переглядів: 582  |  Коментарів: (0)

18 січня 2017 року в Добровеличківській ДЮСШ пройшли змагання  з настільного тенісу серед школярів. Нашу школу представили:

Чередник Орина (учениця 7 класу) - І місце;

Поліщук Артем (учень 11-А класу) -І місце;

Чібірашвілі Богдан (учень 11-А класу) - І місце.

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1 посіла І місце в командному заліку.

Переглядів: 489  |  Коментарів: (0)