«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
23-06-2018, 10:53 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина

№ п/п

Назва заходу

Учасники

Клас

Місце

1

Змагання з настільного тенісу

Лагута В. Рябов А. Чередник О.

11-А

9-А

8

ІІ

2

Змагання з волейболу

Команда хлопців

Команда дівчат

9-11

9-11

ІІ

3

Всеукраїнський конкурс «Крейдою на дошці»

Учні 2 класу

2

Заохочувальний

приз

Переглядів: 146  |  Коментарів: (0)
10-05-2018, 12:47 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина / Новини та оголошення
ІІІ етап МАН Вітаємо Гуленка Івана (9-А клас) з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції аерофізика та космічні дослідження з роботою на тему "Альтернативна технологія утилізації космічного сміття" та одержанням диплома ІІІ ступеня.
Переглядів: 131  |  Коментарів: (1)
1-04-2018, 17:59 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина
Результати очного туру предметних олімпіад учнів 3 та 4 класів
Предмет Прізвище, ім’я учасника Місце Клас ПІБ вчителя
Математика Винярський Євген І 3 Врадій Т.А.
Бондаренко Максим І 4-Б Мартовіцька Л.В.
Гирич Артем І 4-Б Мартовіцька Л.В.
Кошельнюк Катерина ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Шусть Юлія ІІІ 4-А Пономаренко Г.А.
Природознавство Марківський Денис ІІ 3 Врадій Т.А.
Дерев’янко Іванна І 4-Б Мартовіцька Л.В.
Кошельнюк Катерина І 4-Б Мартовіцька Л.В.
Бондаренко Єлизавета ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Чередник Анна ІІІ 4-А Льоліна Л.Г.
Українська мова Щербань Вікторія І 3 Врадій Т.А.
Шусть Юлія I 4-А Пономаренко Г.А.
Дерев’янко Іванна ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Кошельнюк Катерина ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Бондаренко Єлизавета ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Переглядів: 201  |  Коментарів: (2)
Обласний фінал змагань уcного математичного рахунку Прангліміне-2018

11 лютого 2018 року у м.Кропивницькому відбувся обласний етап змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне». За підсумками змагань дипломом за зайняте І місце нагороджено Шинкарука Владислава (6 клас), ІІІ місце - Личко О.В. (вчитель інформатики та математики), IV місце - Щербань Вікторію (3 клас), V місце - Кичука Андрія (7 клас).

Шинкарук Владислав братиме участь у Національному етапі, який відбудеться 2 березня 2018 рок у м.Вінниця. Побажаємо успіхів!

Переглядів: 545  |  Коментарів: (0)
7-02-2018, 10:49 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина
Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Предмет Прізвище, ім’я учасника Місце Клас  
Географія Горбенко Роксолана диплом ІІІ ступеня 8  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Астрономія Гуленко Іван диплом ІІ ступеня 9-А  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р. 
Фізика диплом І ступеня
Правознавство Дудник Вікторія диплом ІІ ступеня 11-А  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р. 
Правознавство Данькова Владислава диплом І ступеня 9-А  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Економіка Пономаренко Ольга диплом ІІІ ступеня 11-А  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Переглядів: 97  |  Коментарів: (0)
12-01-2018, 15:57 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина

Результати участі учнів школи у конкурсах та змаганнях за І семестр 2017-2018 н.р.

1.

Шкіряний м’яч (молодша вікова група) - зональні змагання

Команда школи

І місце

Учні 5-7 класів

2.

Шкіряний м’яч (старша вікова група)- зональні змагання

Команда школи

І місце

Учні 10-11 класів

3.

Спартакіада з легкої атлетики

Лагута Владислав

І місце

11 клас

Саросіян Єлизавета

ІІІ місце

8 клас

Забєлін Іван

ІІІ місце

9-Б клас

Продовження таблиці за посиланням.

Переглядів: 397  |  Коментарів: (0)
Відбірковий турнір FIRST LEGO League

Команда «RoboUniverse» Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 прийняла участь у Відбірковому турнірі FIRST LEGO League, який проходив 17 грудня 2017 року у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» (м. Київ).

Переглядів: 5789  |  Коментарів: (293)
ІІ Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower - 2017" 7 грудня 2017 року 25 учнів 5-11 класів взяли участь у ІІ Міжнародній грі зі світової літератури "Sunflower - 2017".
Переглядів: 2966  |  Коментарів: (14)

17 листопада 2017 року відбувся районний етап мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Маємо такі результати:

Прізвище, ім’я учасника Клас Місце Вчитель
Дядечко Софія 5 І Кравченко В.П.
Матковська Віталіна 8 ІІ Кравченко В.П.
Рубан Мирослава 8 ІІ Кравченко В.П.
Пономаренко Ольга 11-А І Мостова Н.В.
Переглядів: 3647  |  Коментарів: (22)
6-11-2017, 17:09 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина
Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Предмет Прізвище, ім’я учасника Клас Місце ПІП вчителя
Фізика Рубан Мирослава 8 І Хомутенко М.В.
Гуленко Іван 9-А І Ліщенко Л.А.

Українська мова та

література

Пономаренко Ольга 11-А І Мостова Н.В.
Екологія Єремєєв Максим 11-А ІІ Стоянова О.М.
Історія Рубан Мирослава 8 ІІ Врадій А.В.
Данькова Владислава 9-А ІІ Врадій А.В.
Горбатюк Богдан 11-А ІІІ Врадій А.В.
Зарубіжна література Данькова Владислава 9-А II Кулик Т.В.
Попенко Анастасія 11-А II Кулик Т.В.
Математика Шинкарук Владислав 6 І Личко О.В.
Рябов Артем 9-А І Панченко Т.І.
Терлецький Олег 9-А ІІІ Панченко Т.І.
Пономаренко Ольга 11-А І Штукіна О.С.
Трудове навчання Данькова Карина 9-А ІІІ

Зоря В.М.

Максименко Ю.Д.

Осетров Назар 9-А ІІІ Мусієнко А.С.
Біологія Гирич Олена 9-А ІІІ Стоянова О.М.
Дудник Вікторія 11-А ІІІ Стоянова О.М.
Німецька мова Гуленко Іван 9-А І  
Англійська мова Гуленко Іван 9-А І Павленко Т.В.
Правознавства Данькова Владислава 9-А І Врадій А.В.
Мізецька Дарина 10 ІІІ Врадій А.В.
Дудник Вікторія 11-А І Врадій А.В.
Географія Горбенко Роксолана 8 І Степанова Л.В.
Журба Назарій 8 І Степанова Л.В.
Пономаренко Ольга 11-А І Зоря В.М.
Економіка Пономаренко Ольга 11-А І Степанова Л.В.
Попенко Анастасія 11-А І Степанова Л.В.
Астрономія Гуленко Іван 9-А І  
Переглядів: 3979  |  Коментарів: (65)