«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
6-11-2019, 10:28 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина
Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2019/2020 н.р.
Предмет Прізвище, ім’я учасника Клас Місце ПІП вчителя
Фізика Дядечко Богдана 7 ІІІ Ліщенко Л.А.
Шинкарук Владислав 8 І Хомутенко М.В.
Матковська Віталіна 10 І Ліщенко Л.А.
Смолянінова Ольга 11 І Ліщенко Л.А.

Українська мова та

література

  
Дядечко Софія 7 ІІ  
Сергієнко Марія 9 ІІІ  
Матковська Віталіна 10 І  
Історія Чередніченко Олег 10 І Врадій А.В.
Шапошников Владислав 11 ІІ Врадій А.В.
         

 

Переглядів: 112  |  Коментарів: (0)
4-10-2019, 09:43 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина

День самоврядування у школі!

Переглядів: 0  |  Коментарів: (0)
13-09-2019, 09:33 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина
Посвята у першокласники!

Закінчується другий тиждень навчання у школі, а наші першокласники показують свої досягнення у навчанні. Маленькі учні разом зі своєю другою мамою Тамарою Анатоліївною приготували святковий концерт та продемонстрували набуті вміння у школі для своїх батьків та гостей. А потім маленькі школярики отримали медалі першокласника та букварики! Тепер з гордістю їх називають першокласниками Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Ми вітаємо їх та бажаємо величезних успіхів!

Переглядів: 2  |  Коментарів: (0)
23-06-2018, 10:53 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина

№ п/п

Назва заходу

Учасники

Клас

Місце

1

Змагання з настільного тенісу

Лагута В. Рябов А. Чередник О.

11-А

9-А

8

ІІ

2

Змагання з волейболу

Команда хлопців

Команда дівчат

9-11

9-11

ІІ

3

Всеукраїнський конкурс «Крейдою на дошці»

Учні 2 класу

2

Заохочувальний

приз

Переглядів: 176  |  Коментарів: (0)
10-05-2018, 12:47 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина / Новини та оголошення
ІІІ етап МАН Вітаємо Гуленка Івана (9-А клас) з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції аерофізика та космічні дослідження з роботою на тему "Альтернативна технологія утилізації космічного сміття" та одержанням диплома ІІІ ступеня.
Переглядів: 159  |  Коментарів: (1)
1-04-2018, 17:59 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина
Результати очного туру предметних олімпіад учнів 3 та 4 класів
Предмет Прізвище, ім’я учасника Місце Клас ПІБ вчителя
Математика Винярський Євген І 3 Врадій Т.А.
Бондаренко Максим І 4-Б Мартовіцька Л.В.
Гирич Артем І 4-Б Мартовіцька Л.В.
Кошельнюк Катерина ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Шусть Юлія ІІІ 4-А Пономаренко Г.А.
Природознавство Марківський Денис ІІ 3 Врадій Т.А.
Дерев’янко Іванна І 4-Б Мартовіцька Л.В.
Кошельнюк Катерина І 4-Б Мартовіцька Л.В.
Бондаренко Єлизавета ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Чередник Анна ІІІ 4-А Льоліна Л.Г.
Українська мова Щербань Вікторія І 3 Врадій Т.А.
Шусть Юлія I 4-А Пономаренко Г.А.
Дерев’янко Іванна ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Кошельнюк Катерина ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Бондаренко Єлизавета ІІ 4-Б Мартовіцька Л.В.
Переглядів: 213  |  Коментарів: (2)
Обласний фінал змагань уcного математичного рахунку Прангліміне-2018

11 лютого 2018 року у м.Кропивницькому відбувся обласний етап змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне». За підсумками змагань дипломом за зайняте І місце нагороджено Шинкарука Владислава (6 клас), ІІІ місце - Личко О.В. (вчитель інформатики та математики), IV місце - Щербань Вікторію (3 клас), V місце - Кичука Андрія (7 клас).

Шинкарук Владислав братиме участь у Національному етапі, який відбудеться 2 березня 2018 рок у м.Вінниця. Побажаємо успіхів!

Переглядів: 558  |  Коментарів: (0)
7-02-2018, 10:49 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина
Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Предмет Прізвище, ім’я учасника Місце Клас  
Географія Горбенко Роксолана диплом ІІІ ступеня 8  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Астрономія Гуленко Іван диплом ІІ ступеня 9-А  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р. 
Фізика диплом І ступеня
Правознавство Дудник Вікторія диплом ІІ ступеня 11-А  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р. 
Правознавство Данькова Владислава диплом І ступеня 9-А  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Економіка Пономаренко Ольга диплом ІІІ ступеня 11-А  Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2017/2018 н.р.
Переглядів: 109  |  Коментарів: (0)
12-01-2018, 15:57 | Автор: Admin | Категорія: Обдарована дитина

Результати участі учнів школи у конкурсах та змаганнях за І семестр 2017-2018 н.р.

1.

Шкіряний м’яч (молодша вікова група) - зональні змагання

Команда школи

І місце

Учні 5-7 класів

2.

Шкіряний м’яч (старша вікова група)- зональні змагання

Команда школи

І місце

Учні 10-11 класів

3.

Спартакіада з легкої атлетики

Лагута Владислав

І місце

11 клас

Саросіян Єлизавета

ІІІ місце

8 клас

Забєлін Іван

ІІІ місце

9-Б клас

Продовження таблиці за посиланням.

Переглядів: 409  |  Коментарів: (0)
Відбірковий турнір FIRST LEGO League

Команда «RoboUniverse» Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 прийняла участь у Відбірковому турнірі FIRST LEGO League, який проходив 17 грудня 2017 року у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» (м. Київ).

Переглядів: 7664  |  Коментарів: (390)